O firmie


20.12.1990 r. w Karczewie została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej firma inwestGEO Artur Żelazowski. Tak rozpoczętą działalność kontynuujemy do dziś. Po krótkim funkcjonowaniu w Karczewie siedziba firmy przeniosła się do Otwocka. Tu na ulicy Pułaskiego 3 firma rozwinęła się i z czasem weszła, wspólnie z firmami Usługi Geodezyjne i Projektowe Krzysztof Białoskórski oraz GEA Sławomir Sikora, w skład spółki cywilnej inwestGEO sc. Połączenie umożliwiło realizację projektów na większą skalę. Wspólna działalność trwała do 2013 r. W tym czasie siedziba firmy przeniosła się najpierw na ulicę Rzemieślniczą a później Górną.

 

Obecnie inwestGEO Artur Żelazowski  jest firmą rodzinną tworzoną przez dwa pokolenia geodetów.

 

30 – lecie działalności.

Dnia 20.12.2020 firma inwestGEO Artur Żelazowski świętowała 30 – lecie swojej działalności ! 

inwestGEO wykonywało różne prace  nie tylko na zlecenia klientów indywidualnych, ale także na potrzeby samorządów, instytucji i firm.

Osnowy geodezyjne.

Na początku lat 90 ubiegłego wieku wspólnie z firmą VIELETO z Warszawy, jako podwykonawca, realizowaliśmy jedne z pierwszych osnów geodezyjnych tworzonych przy użyciu Geodezyjnych Pomiarów Satelitarnych.Między innymi dla Wrocławia, Głubczyc, powiatu suskiego (Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Zawoja) i bliżej, Józefowa.

 

Mapy do celów projektowych z późniejszą obsługą budów.

Na zlecenie Gmin: Wiązowna ,Celestynów, Wola Mysłowska, do projektów wodociągów gminnych.

Józefów i Otwock skorzystały z naszych usług przy budowie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.  Na potrzeby firmy NETIA współpracowaliśmy przy budowie sieci teletechnicznej w Otwocku. Z ALCATEL-em budowaliśmy światłowód z Warszawy do Lublina. Przy innych inwestycjach współpracowaliśmy z PKP SA, GM Records, APP Polska, Energomontaż Północ, BUDIMEX i wieloma innymi.

 

Mapy Prawne.

Mapy do celów prawnych, podziały nieruchomości, czynności związane z gruntami to także obszerna  sfera naszej działalności. Przede wszystkim setki zleceń wykonywanych dla klientów indywidualnych, ale także wieloletnia współpraca z Józefowem i  Gminą Wiązowna, które obsługiwaliśmy w tym zakresie.